Місія

Привіт,

Ми представляємо «EcoArt Studio».

EcoArt Studio is workshop and art studio storefront, located in Chernovtsy, Ukraine in the region of Bukovina.

«EcoArt Studio» - це майстерня та студія, що розташована в м.Чернівці, Україна на Буковині. Ми поставили перед собою завдання - навчити українців використовувати речі повторно, переробляючи їх. Як ми це робимо? Творимо з пластику. Ми хочемо довести, що з допомогою переробки пластик можна перетворити на щось корисне. Ми хочемо змінити уявлення та ставлення до переробки. Ми жадаємо аби українці інтегрували переробку у своє буденне життя.

І що вражає, так це те, що багато людей в Україні розділяють нашу філософію. У людей є бажання використовувати речі повторно, але немає місця, де це можна зробити. «EcoArt Studio» налаштовані змінити цю ситуацію і надати необхідне місце.

У 2016 році «EcoArt Studio» заснував Андрій Теслюк-Пую у відповідь на катастрофічну ситуацію у навколишньому середовищі, що склалася в Україні. Ганебно, що наші мальовничі пейзажі засмічені сотнями тон пластику!

«EcoArt Studio» приєдналися до світової боротьби проти забруднення пластиком. Приєднуйтеся й Ви!

Робочий простір

МІСЦЕ: ТОРГОВА ГАЛЕРЕЯ

«EcoArt Studio» планують розміститися на першому поверсі багатоквартирного торгового комплексу, де й функціонуватиме відділ роздрібної торгівлі «EcoArt Studio» .

МІСЦЕ: МАЙСТЕРНЯ

«EcoArt Studio» необхідне місце для зберігання та обробки всієї сировини, яке буде розміщено на рівень нижче. Відеокамера транслюватиме процес роботи, щоб відвідувачі змогли побачити на власні очі та оцінити нашу роботу. В деревообробному цеху стоятиме обладнання для виготовлення меблів чи інших предметів з дерева.

ЗБІР МАТЕРІАЛУ

Відповідно до чинного законодавства та нормативів України вторинна сировина чи будь-який інший предмет, призначений для утилізації, залишається особистою власністю поки не потрапить до міського сміттєвого контейнеру, що належить державі. Щоб уникнути будь-яких правових спорів «EcoArt Studio» проводитимуть закупівлі вторинної сировини напряму від споживача. Споживач матиме три варіанти:

Прямий депозит - Клієнт зможе принести вторинну сировину прямо на фактичне місце розташування «EcoArt Studio».

Абонентська послуга (програма RPCP) - Клієнт підпишеться на нашу програму RPCP. Для цього необхідно придбати набір, що складається з контейнерів для збору вторинної сировини та системи розміщення контейнерів для збору вторинної сировини в приміщенні від «EcoArt Studio».

Торгові автомати - Встановлення реверсних автоматів по всій області збільшить кількість сировини для обробки. Люди матимуть змогу здавати пластик, перебуваючи в русі.

СОРТУВАННЯ

«EcoArt Studio» сортуватиме пластик, оскільки у різного виду пластику температура плавлення та властивості відрізняються. Ефективна система сортування необхідна, щоб уникнути перемішування пластику різних видів.

ПОДРІБНЕННЯ

«EcoArt Studio» застосовуватиме подрібнювальну машину для переробки пластикових виробів у дрібні пластівці для зручнішого зберігання, плавлення та подальшої обробки.

ЗБЕРІГАННЯ

«EcoArt Studio» маркуватиме та зберігатиме оброблений пластик з метою уникнення перехресного забруднення. Це сприятиме еволюції кольорів, які можна використовувати для створення унікальних виробів мистецтва.

3D ДРУК

«EcoArt Studio» використовуватиме останні технології 3D друку для створення продукції з резервного пластику.

ПОКАЗ ТА ПРОДАЖ

Після того як продукт буде готовий, його сфотографують та виставлять на продаж в нашій галереї.

НАША ГАЛЕРЕЯ ТУТ

Обладнання

«EcoArt Studio» користуватиметься компактними, промисловими машинами для обробки зібраної вторинної сировини.

Машини «EcoArt Studio»:

ПОДРІБНЮВАЛЬНА МАШИНА

Пластикові відходи подрібнюють у пластівці, з яких в подальшому в іншій машині створюватимуться нові речі. Розмір пластівців можна задавати, змінивши сито всередині машини, і створювати різноманітні зразки та процеси.

ЄКСТРУДЕР

Екструзія - це безперервний процес. Пластикові пластівці завантажуються в бункер та переробляються в пластикову стрічку. Такі стрічки можна використовувати для створення нової сировини. Наприклад, наповнювач для 3d принтерів, виготовлення гранульованого пластику, намотаного на форму, чи використовувати для втілення свої нових та креативних ідей.

КОМПРЕСІЙНА МАШИНА

Пластик нагрівається в печі та повільно спресовується у форму з домкратом. Піч добре підходить для виготовлення великих та твердих об’єктів, а також це чудова машина для фотокопіювання та тестування пластику. .

3D ПРИНТЕР

На нашому 3D принтері ми зможемо виготовляти унікальні вироби з обробленого пластику. Наш 3D принтер має наступні функції - екструзія в два канали, виготовлення замків, фіксаторів, об’єктів з різьбою та більше з еластичним нафтовим термопластиком, що має властивості пружної деформації. Температура нагрівання та охолодження контролюються, а також присутнє розширення в 100 мікрон.

Витвори

Ми - «EcoArt Studio». Пізнайте нашу філософію креативної переробки. Ми хочемо, щоб українці зрозуміли, що переробка - це вид мистецтва. Мистецтво з допомогою якого можна створювати щось унікальне, корисне та декоративне. Наповніть Вашу домівку новинками від «EcoArt Studio». Виробами, що існують в одному екземплярі. У Вас є можливість зробити Вашу домівку ексклюзивом в той час, коли наш світ переповнений двійниками.

ПРОДУКЦІЯ

Із вторинної сировини можна виготовляти різноманітну продукцію. Ми розробляємо та виготовляємо високоточні та прості предмети, чи унікальні вироби ручної роботи.

МИСТЕЦТВО

Іноді ми відчуваємо, що створюємо високе мистецтво і тоді з”являється бажання організувати виставку пластикових відходів. Ми створюємо унікальні та концептуальні речі в одному екземплярі та проводимо благодійні акції, збираємо кошти чи демонструємо нові вироби. Звертайтеся до нас за детальнішою інформацією!

ДОМІВКА

Пожвавте атмосферу Вашого дому кольоровими, зручними та канонічними предметами з переробленого пластику. «EcoArt Studio» створюють небуденні предмети, які зроблять акцент у Вашому приміщенні. Ми працюємо не тільки з пластиком, але й з деревиною!

ВИСОКА ТОЧНІСТЬ

«EcoArt Studio» переходить на наступний рівень. Ми виготовляємо надточні та детальні модулі, щоб задовольнити бажання наших клієнтів.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

«EcoArt Studio» хоче скористатися міцністю та довговічністю пластику на повну, щоб виготовляти функціональну продукцію чи предмети декору для Вашого буденного життя.

КРАМНИЦЯ

«EcoArt Studio» приділяє особливу увагу галереї, де постійно виставляє на показ різноманітну захоплюючу продукцію усіляких кольорів, текстури та стилів, які можуть задовольнити смаки людей у всьому світі. Також ми відкриємо інтернет-магазин, де будь-який українець зможе придбати наші товари.

НАША ГАЛЕРЕЯ ТУТ

Засновники

АНДРІЙ ТЕСЛЮК-ПУЮ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

У Андрія великий досвід роботи в різних сферах. Починаючи із 14 років Андрій працював чистильником черевиків в Міжнародному Аеропорту Кеннеді. З того часу Андрій ніколи не озирався назад та досяг значних професійних успіхів у сфері менеджменту, обліку та на державній службі. Кредо Андрія - завжди рухайся вперед і не зупиняйся!

Андрій мріє створити краще, зеленіше майбутнє для України. Він має ступінь магістра з економіки Чернівецького Національного Університету та є випускником школи музики, мистецтва та виконавських видів мистецтва Fiorello H. LaGuardia, що в місті Нью-Йорк.

ІВАН САМОКІШ

ДИРЕКТОР

Випускник Торонтського Університету та діючий ІТ перекладач допомагатиме діючому гендиректору в питаннях координації зв’язків зі ЗМІ, моніторингу процесу виробництва, розвитку стратегій довгострокового бізнесу та у відносинах із провідними інвесторами. Його хобі створювати предмети ручної роботи для дому з вторинної сировини та деревини.

Моб. додаток

«EcoArt Studio» стали розробником додатку, що дозволить нашим клієнтам повторно використовувати матеріали без зайвих думок. Ми знаємо, що повторне використання може бути дещо незручним. Але ми віримо, що простота - це ключ до всього.

Мобільний додаток сприяє бізнес моделі «EcoArt Studio», роблячи її зручною для клієнтів, щоб позбутися відходів. Наразі, вторинна переробка в Україні далека від зручності. Рідко наштовхнешся на контейнери для роздільних відходів. Різні види сміття перемішані. Системи сортування не існує, а якщо й так, то дуже рідко, що позначається на всій продуктивності.

«EcoArt Studio» має на меті зробити вторинну переробку простою, відкритою, зрозумілою та що найважливіше зручною для клієнтів. Як? Надавши зручні засоби для сортування та утилізації вторинної сировини. Пряма наближеність до клієнтів через безпосереднє місце розташування на першому поверсі багатоквартирного будинку гарантує, що клієнт скористається можливістю утилізувати відходити, зробивши для цього всього кілька кроків.

Брендинг

Ми - це «EcoArt Studio». Ми винагороджуємо вірних клієнтів та будь-кого, хто проявляє бажання збудувати краще, чистіше майбутнє для України з допомогою повторного використання. Подивіться, що ми можемо Вам запропонувати.

Ми любимо наш брендинг, оскільки намагаємося використовувати екологічно чисті матеріали в будь-який час чи утилізувати екологічно чистий пластик для нашої продукції.

В нашій галереї розміщені круті брендові предмети, які Ви можете придбати на підтримку вторинного використання в Україні. Підтримайте мистецький рух за краще зеленіше майбутнє для всіх нас.

«EcoArt Studio» з гордістю виступають на підтримку екологічно чистих машин. Ми використовуємо дизельний транспортер для збору матеріалу та з нетерпінням чекаємо того моменту, коли користуватимемося електричним видом транспорту. Якщо Ви маєте бажання допомогти нашій справі, зв’яжіться з нами.

Elements

Text

This is bold and this is strong. This is italic and this is emphasized. This is superscript text and this is subscript text. This is underlined and this is code: for (;;) { ... }. Finally, this is a link.


Heading Level 2

Heading Level 3

Heading Level 4

Heading Level 5
Heading Level 6

Blockquote

Fringilla nisl. Donec accumsan interdum nisi, quis tincidunt felis sagittis eget tempus euismod. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus vestibulum. Blandit adipiscing eu felis iaculis volutpat ac adipiscing accumsan faucibus. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus lorem ipsum dolor sit amet nullam adipiscing eu felis.

Preformatted

i = 0;

while (!deck.isInOrder()) {
  print 'Iteration ' + i;
  deck.shuffle();
  i++;
}

print 'It took ' + i + ' iterations to sort the deck.';

Lists

Unordered

 • Dolor pulvinar etiam.
 • Sagittis adipiscing.
 • Felis enim feugiat.

Alternate

 • Dolor pulvinar etiam.
 • Sagittis adipiscing.
 • Felis enim feugiat.

Ordered

 1. Dolor pulvinar etiam.
 2. Etiam vel felis viverra.
 3. Felis enim feugiat.
 4. Dolor pulvinar etiam.
 5. Etiam vel felis lorem.
 6. Felis enim et feugiat.

Icons

Actions

Table

Default

Name Description Price
Item One Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
Item Two Vis ac commodo adipiscing arcu aliquet. 19.99
Item Three Morbi faucibus arcu accumsan lorem. 29.99
Item Four Vitae integer tempus condimentum. 19.99
Item Five Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
100.00

Alternate

Name Description Price
Item One Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
Item Two Vis ac commodo adipiscing arcu aliquet. 19.99
Item Three Morbi faucibus arcu accumsan lorem. 29.99
Item Four Vitae integer tempus condimentum. 19.99
Item Five Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
100.00

Buttons

 • Disabled
 • Disabled

Form